Müşteri Hizmetleri: 0 850 885 0 632
Wind Çikolata, SAHRA Çikolata San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin resmi markasıdır.

Sahra çikolatanın resmi markası olan Wind Çikolata 2015 yılında üretim yolculuğuna başladı. 45 yıllık ustalarımızın tecrübesi ile %100 kakao ile üretilen en kaliteli ve doğal içerikli çikolatalarımızı fabrikamızda sizler için üretiyoruz. Dünyanın en iyi kakao çekirdeklerini ve mevsiminde toplanan taze kuruyemişlerini doğadan elde edilen doğal renkleri yeni tekniklerle bir araya getirdik.

Tüm Dünya ülkelerine doğal ve lezzetli çikolatalarımızı ihraç ediyoruz. Aynı zamanda kurumsal firmalara özel günler için özel tasarım ürünler üretiyoruz. Wind Çikolata ile doğal çikolata lezzetinin tadına varın.

Anasayfa Çikolata
Misyon

Kurumsal yapımızla çikolata pazarında kaliteden ödün vermeden butik üretim yapan uluslararası lider marka olmaktır. İnsanların güvenilir gıda tüketmesini sağlamaktır. En iyi kalite fiyat orantısı ile çikolata tutkunlarının beklentisini en üst düzeyde karşılamaktır.

Wind çikolatalarının ilkesinde, kullanılan doğal malzemelerin tazeliği, yetenekli ve tecrübeli çikolata ustaları vardır.

Vizyon

45 yıllık ustalarımızın tecrübesi ile hijyen ve kalite esas alarak hazırladığımız doğal çikolatalarımızla mutluluğunuza ve tatlı anılarınıza ortak olmaktır. Müşterimizin beklentileri karşısında işimizi en iyi şekilde yaparak memnuniyetiniz için mükemmeliyetçiliği amaç edinmektir.

İşimiz ile ilgili dünya yeniliklerini yakından takip ederek, en yeni tekniklerle yenilikçi ve öncü marka olmaktır. Markamızın güvenirliliği konusunda hassasiyetimiz ile marka değerimizi korumak geleceğimiz için garantimizdir.